čtvrtek 25. června 2026

Ústavní soud ČR

A máme zde další causu.

Ústavní soud a zuřící cirkusačku Micinku...

 

Šlo by použít přísloví:

,, Kdo s čím zachází, tím také schází..." 

Nebo také :

,,Kdo, chce kam, pomozme mu, tam..."

 

Byl to právě Ústavní soud, který podpořil svým rozhodnutím

v ČR, fašistický puč !

Tím, že zcela zjevnou koalici fašistických stran

SPD + Svobodní + Trikolora + PRO označil

v rozporu se skutečností a zcela proti zájmu občanů a zájmům státu,

za jednu, jedinou stranu.

 

Když by tak býval neučinil a zachoval se tehdy čestně a férově.

Ani jeden fašistický poslanec by ve sněmovně nebyl.

Ani Okamura ani Ševčík ani Rajchl ani nidko další z oněch 15 !!!

 

A hnutí ANO + AUTO by většinu ve sněmovně nezískaly

a vše by vypadalo úplně jinak...

 

Byl to tedy především Ústavní soud, co si sám sobě nasral na hlavu,

plus všem občanům ČR...

 

Dnes se Ústavní soud zastal prezidenta ČR, Petra Pavla.

Ohledně jeho cesty na samit NATO. 

A reakce fašistů na sebe nenechala dlouho čekat...

Bylo to jako, když by píchl do vosího hnízda...

 

Ovšem může si za to sám...

Ten Ústavní soud...

Šlo by použít přísloví :

,,Čím více se s hovnem mažeš, tím více smrdí..."

Ústavní soud vlezl fašistům do zadnice,

tak zde za to nyní dostal od českých fašistů, svoji odměnu.

 

Když by tak před volbami v roce 2025 neučinil, jak učinil.

Mohlo být všechno jinak. 

 

Všechny opoziční strany, do jedné, se klepaly strachy

na tuto skutečnost poukázat s tím aby nebyla narušena soudnost v ČR

a nedošlo k celkovému rozbití stávajícího demokratického systému.

Ať to byla ODS nebo STAN nebo KDÚ-ČSL nebo TOP 09 nebo Piráti.  

 

Jak vidno, českým fašistům je to šumák.

Ti se nebojí, těm o rozbití stávajícího systému jde.

 

Jejich plán je známý a všichni o něm ví : 

1) Likvidace veřejnoprávních médií

2) Likvidace neziskových organizací

3) Podrobení si soudního systému

 

Přesto nikdo nic nedělá.

Žádná generální stávka, nic...

Úplně normálně a v klidu je tu nechají upevnit jejich moc

a zničit pomalu a spolehlivě celý systém demokracie !


A Ústavní soud na tom nese svůj lví podíl.

Bohužel.

Bylo to jeho rozhodnutí,

že SPD + Svobodní + Trikolora + PRO se počítají nad 5%.

Když by se počítali, tak jak to mělo být, nad 8%.

Tak tam nejsou.

Ani jeden z nich ! 

Měli 7,8%.

A skončili by úplně stejně jako Konečná.

Mimo parlament ! 

Bylo by tam jen ANO a AUTO.

A ti by na většinu nestačili.

Takže, co si Ústavní soud udělal.

 To Ústavní soud, má.

A sklidil teď jen to, co sám zasil.

Tečka.