čtvrtek 25. června 2026

Ústavní soud ČR

A máme zde další causu.

Ústavní soud a zuřící cirkusačku Micinku...

 

Šlo by použít přísloví:

,, Kdo s čím zachází, tím také schází..." 

Nebo také :

,,Kdo, chce kam, pomozme mu, tam..."

 

Byl to právě Ústavní soud, který podpořil svým rozhodnutím

v ČR, fašistický puč !

Tím, že zcela zjevnou koalici fašistických stran

SPD + Svobodní + Trikolora + PRO označil

v rozporu se skutečností a zcela proti zájmu občanů a zájmům státu,

za jednu, jedinou stranu.

 

Když by tak býval neučinil a zachoval se tehdy čestně a férově.

Ani jeden fašistický poslanec by ve sněmovně nebyl.

Ani Okamura ani Ševčík ani Rajchl ani nidko další z oněch 15 !!!

 

A hnutí ANO + AUTO by většinu ve sněmovně nezískaly

a vše by vypadalo úplně jinak...

 

Byl to tedy především Ústavní soud, co si sám sobě nasral na hlavu,

plus všem občanům ČR...

 

Dnes se Ústavní soud zastal prezidenta ČR, Petra Pavla.

Ohledně jeho cesty na samit NATO. 

A reakce fašistů na sebe nenechala dlouho čekat...

Bylo to jako, když by píchl do vosího hnízda...

 

Ovšem může si za to sám...

Ten Ústavní soud...

Šlo by použít přísloví :

,,Čím více se s hovnem mažeš, tím více smrdí..."

Ústavní soud vlezl fašistům do zadnice,

tak zde za to nyní dostal od českých fašistů, svoji odměnu.

 

Když by tak před volbami v roce 2025 neučinil, jak učinil.

Mohlo být všechno jinak. 

 

Všechny opoziční strany, do jedné, se klepaly strachy

na tuto skutečnost poukázat s tím aby nebyla narušena soudnost v ČR

a nedošlo k celkovému rozbití stávajícího demokratického systému.

Ať to byla ODS nebo STAN nebo KDÚ-ČSL nebo TOP 09 nebo Piráti.  

 

Jak vidno, českým fašistům je to šumák.

Ti se nebojí, těm o rozbití stávajícího systému jde.

 

Jejich plán je známý a všichni o něm ví : 

1) Likvidace veřejnoprávních médií

2) Likvidace neziskových organizací

3) Podrobení si soudního systému

 

Přesto nikdo nic nedělá.

Žádná generální stávka, nic...

Úplně normálně a v klidu je tu nechají upevnit jejich moc

a zničit pomalu a spolehlivě celý systém demokracie !


A Ústavní soud na tom nese svůj lví podíl.

Bohužel.

Bylo to jeho rozhodnutí,

že SPD + Svobodní + Trikolora + PRO se počítají nad 5%.

Když by se počítali, tak jak to mělo být, nad 8%.

Tak tam nejsou.

Ani jeden z nich ! 

Měli 7,8%.

A skončili by úplně stejně jako Konečná.

Mimo parlament ! 

Bylo by tam jen ANO a AUTO.

A ti by na většinu nestačili.

Takže, co si Ústavní soud udělal.

 To Ústavní soud, má.

A sklidil teď jen to, co sám zasil.

Tečka. 



čtvrtek 8. května 2025

RuSSácká federace a jeji expanze :

 

26. 12. 1991 zanikl Sovětský svaz ( CCCP ) a vznikla neofeudální, RuSSácká federace.

 

V roce 1992 uloupila RuSSácká federace, Podněstří, Moldavské republice.

V roce 2008 uloupila RuSSácká federace, Abcházii a Jižní Osetii, Gruzii.

V roce 2009 obsadila RuSsácká federace, Čečenskou republiku,

která si na ní, vybojovala svoji svobodu v roce 1996. 

 

27. února 2014 přepadly speciální jednotky Ruské federace, poloostrov Krym.

24. února 2022 zaútočila pravidelná armáda RuSSácké federace na Kyjev

a dobyli a okupují od té doby Luhaňsko, Doněcko, Záporoží a Chersonsko.

Peníze na zbraně, na obranu Evropanů,  Slovanů a křesťanů,

lze posílat, např. sem : https://www.zbraneproukrajinu.cz

 

Слава Україні! Героям слава!

 

RuSSáci  dnes ovládají 20 %, tj. jednu pětinu uloupeného ukrajinského území,

jejíž celistvost garantovali William Jefferson Clinton, John Major

a Boris Nikolajevič Jelcin v roce 1994 v Budapešti.

 

RuSSáci dnes svými dezinformačními médii a weby ovládají myšlení

20 % obyvatel Evropské Unie, tzv. dezolátů - kolaborantů - vlastizrádců.

To je každý pátý Evropan, který je tak zmanipulovaný, dezorientovaný a zblblý,

že je připravený, skočit RuSSákům šipku rovnou do prdele a to přímo s rozběhem !  

 

Proto může dnes na Slovensku vládnout zloděj, Robert Fico.

A u nás v Česku, slovenský zloděj, Andrej ,,Bureš" Babiš !

Opravdu velice smutný konec revoluce ze 17. 11. 1989.

 

V USA se na víc k moci dostal další zloděj, napojený v minulosti na KGB,

Donald John Trump. 


RuSSáci prohráli sice Studenou válku,

jejich koncepce internacionálního socialismu, přestala celosvětově existovat.

Ale dnes už mají vytvořenu jinou a tou je NEOFEUDALISMUS.

VLÁDA ELIT, rusky, VLÁDA OLIGARCHŮ.

NOVODOBÉ ŠLECHTY ! 


A na to, zdá se, slyší boháči, rádi všude, po celém světě

V USA, Slovensku, Česku, Maďarsku, Rakousku, Německu, Holandsku, Francii, Itálii,

Bulharsku, Rumunsku, Gruzii...

Každý z nich touží stát se jakýmsi MÍSTOKRÁLEM ! 


Na Ukrajině jim to nevyšlo.

Jejich OLIGARCHU - VIKTORA FEDOROVIČE JANOKOVYČE, smetl LID UKRAJINY.

Tak na Ukrajinu poslali svá vojska.

 

Měli by jsme bránit, zuby, nehty a jak se dá :

1) Demokracii

2)  Evropskou Unii

 

Tak to bylo, jen jedno takové, moje zamyšlení k  80. výročí,

konce II. světové války.

Neboť, pokud necháme OLIGARCHY po celém světě,

dál beztrestně řádit a dominovat,

můžeme se docela lehce dočkat, té třetí !

 

Stačí se jen podívat, co vyvádí ti dva dementní idioti

Vladimír Vladimírovič Putin a Donald John Trump !

Tací dva blbci snad ještě nikdy v čele tak velkých mocností nikdy nestáli.

Snad ten první brzy chcípne a toho druhého na podzim odvolají !